a
Jesteś na stronie

O mnie

CZeść!

Nazywam się Wojtek 'ApeRunner' Wojtyszyn. Od 7 lat jestem zawodowo związany z branżą fitness. Specjalizuję się w przygotowaniu motorycznym stawiając przede wszystkim na sprawność podopiecznych.

Moją pasją są biegi przeszkodowe w których co sezon podnoszę sobie poprzeczkę. Aktualnie jestem Wicemistrzem Polski i jest to mój 9-ty medal Mistrzostw Polski w karierze.

Swoje umiejętności testowałem również w programie Ninja Warrior Polska, gdzie dwukrotnie miałem przyjemność mierzyć się z torem półfinałowym.

Chęć rozwoju i pracy nad ciałem przenoszę na życie zawodowe. Z każdym kolejnym rokiem rozwijam się poprzez liczne kursy, szkolenia oraz niezliczoną ilość przeczytanych książek. Wiedza teoretyczna to jedno, ale przede wszystkim jestem praktykiem.

W tygodniu spędzam kilkadziesiąt godzin na sali treningowej dbając o zdrowie i prawidłową technikę podopiecznych.

Oprócz treningów personalnych prowadzę również zajęcia grupowe oraz rozpisuję plany treningowe online.

Na co dzień mam przyjemność trenować z ludźmi, dla których aktywność fizyczna to sposób na poprawienie komfortu życia poprzez sprawne ciało i brak dolegliwości bólowych.

W czasach gdzie większość czynności wykonują za nas maszyny, trening siłowy niesie ze sobą wiele korzyści zdrowotnych. Mam nadzieję, że już wkrótce się o tym przekonasz.

Zapraszam do współpracy

ApeRunner
Close

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Pellentesque vitae nunc ut
dolor sagittis euismod eget sit amet erat.
Mauris porta. Lorem ipsum dolor.

Working hours

Monday – Friday:
07:00 – 21:00

Saturday:
07:00 – 16:00

Sunday Closed

Our socials
About